| Názov školy | Spojená škola sv. Jozefa, Jašíkova 219, Turzovka 02354 |
| Adresa školy | Jašíkova 219, 023 54 Turzovka |
| Telefón | 041 4352476 |
| specialna.skola@centrum.sk | |
| WWW stránka | https://specialnazsturzovka.edupage.org |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Viera Vahančíková | ||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 66
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 |
| počet žiakov | 5 | 13 | 10 | 6 | 2 | 12 | 6 | 2 | 4 | 60 |
| z toho v ŠKD |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2022/2023 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2022/2023, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Trieda | ATT | BLT | BIO | Blokové vyučovanie PRV, HUV, VYV, TŠV | Blokové vyučovanie SJL, MAT, VLA, KNB | CVX | CTN | DEJ | DPU | ESV | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS1 | |||||||||||||||
| Pr.A | 1 | ||||||||||||||
| ŠKD | |||||||||||||||
| 1.P | 1,33 | 2 | |||||||||||||
| MS2 | |||||||||||||||
| II.A | 1,33 | ||||||||||||||
| III.A | 1,5 | ||||||||||||||
| VI.B | 1,5 | 1 | |||||||||||||
| VI.C | 2,4 | ||||||||||||||
| VII.A | 3,33 | 2 | 3,33 | 2,67 | 2,67 | 1,43 | |||||||||
| IX.A | 3 | 2 | 3,4 | 3,2 | 3 | 1,33 | 2 |
| Trieda | INL | IFN | INF | KNB | MAT | MOK | MUT | Náboženská výchova | NBK | OBN | OBN | OBV | PXS | PTF | PPZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS1 | |||||||||||||||
| Pr.A | 1 | 1,67 | |||||||||||||
| ŠKD | |||||||||||||||
| 1.P | 1 | 3 | |||||||||||||
| MS2 | |||||||||||||||
| II.A | 1 | 2,67 | |||||||||||||
| III.A | 1,25 | 2,5 | |||||||||||||
| VI.B | 1,5 | 1 | 2,67 | ||||||||||||
| VI.C | 2,8 | ||||||||||||||
| VII.A | 1,71 | 1 | 3,14 | 1,33 | |||||||||||
| IX.A | 2,17 | 1,17 | 3,5 | 3,2 |
| Trieda | PZN | PNV | PRV | PEI | Predprimárne vzdelávanie - doobeda | Predškolské vzdelávanie | PJV | PAVV | PRI | REV | Remeselná výchova | RNP | RDV | RZV | RGZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS1 | |||||||||||||||
| Pr.A | 1 | 1,5 | |||||||||||||
| ŠKD | |||||||||||||||
| 1.P | 1,67 | 2,33 | |||||||||||||
| MS2 | |||||||||||||||
| II.A | 1 | ||||||||||||||
| III.A | 2 | ||||||||||||||
| VI.B | 1 | ||||||||||||||
| VI.C | 2,8 | 2,75 | |||||||||||||
| VII.A | 1,43 | ||||||||||||||
| IX.A | 1,83 |
| Trieda | RGP | RKS | RKS | RKA | RKS | RVA | RZR | RZZ | RSA | RPŠ | SBF | sj | SJL | SOI | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS1 | |||||||||||||||
| Pr.A | 1,67 | 1 | |||||||||||||
| ŠKD | |||||||||||||||
| 1.P | 2,67 | 2,67 | 1 | ||||||||||||
| MS2 | |||||||||||||||
| II.A | 2,33 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 3 | 1 | |||||||||||||
| VI.B | 3 | 1 | |||||||||||||
| VI.C | 3 | 3 | 2,75 | 3 | 1 | ||||||||||
| VII.A | 3 | 1 | |||||||||||||
| IX.A | 3,5 | 1 |
| Trieda | SEE | TSV | TEV | TVZ | VUC | VEM | VLA | Voľnočasové aktivity | VMO | VYV | ZON | ZAM | ZRT | ZDV | ZCA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS1 | |||||||||||||||
| Pr.A | 1 | 1,67 | 1 | ||||||||||||
| ŠKD | |||||||||||||||
| 1.P | 2 | 2,67 | 1,67 | 2,33 | |||||||||||
| MS2 | |||||||||||||||
| II.A | 1 | 1,67 | 1,2 | ||||||||||||
| III.A | 1,75 | 3 | 1,5 | ||||||||||||
| VI.B | 1 | 1,33 | 1 | ||||||||||||
| VI.C | 3 | 2,75 | 3 | 2,8 | 2,25 | ||||||||||
| VII.A | 1,29 | 2 | 1,14 | ||||||||||||
| IX.A | 1 | 1,5 |
| Trieda | ZEM | ZMR |
|---|---|---|
| MS1 | ||
| Pr.A | ||
| ŠKD | ||
| 1.P | ||
| MS2 | ||
| II.A | ||
| III.A | ||
| VI.B | ||
| VI.C | ||
| VII.A | ||
| IX.A |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| MS1 | 7 | 0 | 0 | 7 |
| Pr.A | 6 | 6 | 0 | 0 |
| ŠKD | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 1.P | 3 | 3 | 0 | 0 |
| MS2 | 9 | 0 | 0 | 9 |
| II.A | 5 | 5 | 0 | 0 |
| III.A | 4 | 4 | 0 | 0 |
| VI.B | 8 | 8 | 0 | 0 |
| VI.C | 5 | 5 | 0 | 0 |
| VII.A | 10 | 10 | 0 | 0 |
| IX.A | 6 | 6 | 0 | 0 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Environmentálny | 7 | Mgr. Martina Barčáková | |
| Pohybovo-tanečný | 9 | Mgr. Pavla Vojteková | |
| Šikovné ruky | 7 | Mgr. Lenka Badžgoňová | |
| Školský klub | 10 | Veronika Lakoštíková | |
| Športový | 8 | Mgr. Jana Košinárová | |
| Tvorím, tvoríš, tvoríme | 8 | Mgr. Mária Odrobiňáková | |
| Zábavné čítanie | 10 | Mgr. Helena Boháčiková |
Vypracoval: PaedDr. Viera Vahančíková
V Turzovke, 26. júna 2024
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage